Rüyada Meleklerden Bilgi Almak İçin Dua

Sizden gelen sorular : rüyada bilgi almak için dua var mı?, rüyada haber almak için ya habir esması, meleklerin geldiği dua, rüyada herseyden haber almak için dua paylaşır mısınız?, meleklerin en sevdiği dua hangisidir?, gaipten haber almak için dua, meleklerden yardım almak havas

Ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr, Ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr Arapçası, Ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr Fazileti, Ela yalemu men halak ve hüvel latıyfül habir, Ela yalemu men halak ve hüvel latıyfül habir Anlamı, Ela yalemu men halak ve hüvel latıyfül habir Ayeti, Ela yalemu men halak ve hüvellatiyfül habir...

rüyada meleklerden bilgi alma

rüyada meleklerden bilgi alma

Rüyanızda Meleklerden Bilgi Almak Rüyanızda istediğinizi görmek için basit bir yöntem veriyorum.

Abdestinizi alarak yatıyorsunuz.Uyumadan önce; "Ela yalemu men halak ve Hüvellatiyfül Habir"
ayetinini okuyorsunuz ve  "Ey bu ismin hizmetlisi melek bana (bilmek ve öğrenmek istediğiniz şeyi şeyi söyleyip) hakkında bilgi ver" deyip yine aynı ayeti tekrar ede ede uyuyorsunuz.

Ancak dikkat edilmesi gereken şey abdestli olmak aksi takdirde rahmani olmayanlar gelip korkutuyor.Birde bu işi korkmadan yapmak lazım.

(Mülk Suresi 14. Ayet: Bilmez mi O yaratan ki, O herşeyi inceden inceye bilen, her şeyden haberdar olandır'alıntıdır)

Rüyada istediğini Görmek için dua. Rüyada istediğin kişiyi görmek istersen, bu kişi kim olursa olsun görebilirsin.Rüyada istediği yeri görmek için ne yapılır. İstediğinizi rüyanızda görebilirsiniz, önemli olan niyet, niyet ne ise akıbette de odur. İyi niyet iyi akıbet inşallah, Rüyada istediğiniz her şeyi görmek için ne yapmalıyız? Evet yanlış duymadınız bu mümkün tabi ki yapmanız gereken öncelikle inanmak, istediğiniz her ne ise onu rüyanızda göreceğinize inanmalısınız sonrasında göreceksiniz.

Değerli ziyaretçi kardeşlerimiz, eğer bir hacetin muradın, dileğiniz varsa ve rüyada bunu görmek istiyorsanız size bunun için bir adap ve dua sunuyoruz.

Bu alt kısımda yazdığım ayet ve okunuşu mülk suresi 14. ayettir. Mülk suresi okuyana ahirette şefaat eden bir sure-i şeriftir. Mülk suresinin fazileti paylaşmakla bitmez, mülk suresi kabirde dahi insanı yalnız bırakmaz ahirette kişiye Şahadet eder. Her gün virt edinip okuyan bu sureyi kısa zamanda dünyevi işleri hayra, bolluğa, kazanca, sıkıntıları feraha döner.

Rüya kısmında nasıl mülk suresinden istifade edilir ve rüyada istediğinizi görmeniz nasıl sağlanır, anlatalım. Aşağıdaki ayeti Arapça olarak bir kağıda yazın gece yatmadan önce güzelce namaz abdesti alın, sonra hemen ardından gusül abdesti, boy abdesti yani alın, sonra hemen banyodan çıkarken yine namaz abdesti alın ve abdestli şekilde yatarken, rüyada görmek istediğini görmek istiyorsan bunun için niyet edin, ve Mülk suresi 14. ayeti yazıp başının altına koy ve neyi görmek istiyorsan niyetini gönlünden geçir sonra 7 defa bu ayeti oku.

Rüyada istediğini görmek için uygulanan bu manevi talimat ile Göreceksin mutlaka arzu ettiğin şeyi rüyanda kesin göreceksin. Önemli not; Mümkünse Abdestli olarak yapman daha hayırlıdır. İlk gecede görürsün oldu ki göremedin umudunu kaybetme Allah gönlünü kalbini sınamıştır, ümidini kaybetmeden tekrar devam edeceksin, 7 geceye kadar bu adabı sürdür ve aynı şekilde her gece gusül almadan da devam edebilirsin amele ilk başlamadan önce bunun yapılması bir kez yeterlidir diğerlerinde namaz abdesti almanız kafi olacaktır. Diyelim ki ilk gece görmediniz ayeti yeniden yazmanıza gerek yok yastığınızın altında kalsın. Ameli bozmadan inanarak devam ederseniz mülk suresi 14. Ayetinin koruyucusu olan meleği de görebilirsiniz.

Rüyada istediğini görmek için dua; Elâ ya’lemu men halak(halaka), ve huvel latîful habîr(habîru).


Mülk suresi 14. Ayet Arapçası:

                    أَلَا يَعْلَمُ مَنْ خَلَقَ وَهُوَ اللَّطِيفُ الْخَبِيرُ

Yorumlar

 1. Arapça bilmeyen bilen birine yazdirsa olurmu

  YanıtlaSil
 2. İstedigimiz seyi gormek icin mi.yoksa dilegimizin kabul olup olmayacagi icin mi oluyacagiz

  YanıtlaSil
 3. Ben uzun zamandır yapıyorum hatta öncesinde namaz kıldım. Sanırım bana nasip olmuyor. Oysa çok ihtiyacım var.

  YanıtlaSil
 4. Iyi akşamlar gün halak ne demek Allah rızası için cevaplayin

  YanıtlaSil
 5. Kardeşlerim arapça bilmeyenler Türkçe okuyabilirim gibi sorular soruyor Arapçayı öğrenmek 3gununuzu alacak bir emek dir biraz gayret edin ayetleri duaları mümkünse arapça yapinki amacınıza ulaşmış olursunuz arapça duayı Latince yazıyla okursanız manalar değişir duanisda kabul olmaz

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum İçin Teşekkürler...

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *