Sayfalar

NE ARAMIŞTINIZ?

Yükleniyor...

Define Duası (Define Bulmak İçin veya Define Bulunduğunda Okunacak Dualar)

define bulunduğunda okunacak dua


Hazine yada Define ararken okunması gereken dualar;
Şüpheli yerde bir (1) defa Euzu Besmele çektikten sonra yedi (7) defa Ayetel Kürsü okuyun. Her okuduğunuz da o bölgenin (gömü'nün) sağına soluna her yerine okuyun çember içine vs. alın. Bu o bölgedeki (gömü de) eğer tılsım, cin, vs varsa Ayetel Kürsünün koruma azamati geçene kadar orada size hiç bir cin zarar veremez.
Sonra Kuran'ı Kerimde Vakia Suresi vardır,bu sureyi orada kıbleye karşı on (10) defa okuyun okuduktan sonra hiç konuşmadan Fatiha Suresini de okuyun. Sonra içinizden Allah'ım hakkımda hayırlısı ne ise onu ver eğer burada define (gömü) varsa bana bir işaret gönder diye gizlice dua edin. Eğer orada define varsa kesinlikle ve kesinlikle size bir işaret belirecektir. Mesela içinizde burada define var diye bir ses duyabilirsiniz yada yok diye. Gönlünüz size yol verecek o hususda...

Gömü bulduğumuzda,Hazine yada Define ararken okunması gereken bir diğer dua;
Hak Teala ‘nın (El Vekil) adı : Bu ad Allah ‘ın azametli adlarından biridir. Bu adın hizmet Meleğinin adı, Allah ‘ın selamı üzerine olsun, Hazret-i (Kehyail) dir. Bu kerametli Meleğin buyruğu altında dört kumandan Melaike bulunmaktadır ki, bunlardan her biri 66 bin Melaikeden oluşan 66 Melaike sırasına kumanda etmektedir. Bu Meleklerin tümü dünyadaki her şeye vekalet etmektedirler. Bunlar hazine ve definelerin bekçisi ve koruyucularıdırlar. Bu adı çokça anan kimselere bu hizmet Meleği inerek hacetini görmüş olur. Bu adla yapılacak duanın Arapça metni Türkçe harfleri ile duaya başlayın,bismillahirrahmanirrahim:
Define ararken veya çıkarırken okunacak dua;
” Ya Vekil! Ente-llezi tevelleyte umurül halaika ve ente-llezi kemmelte El turuka vel hakaika ve ente-llezi beyyente-ddekaika ve-rrekaika, kumte bi kiyafetil abidi ve tecelleyte fi idaretil mezidi vel iktidar. Ve leke-ttemkine vel istikrara, Es’elüke ya rabbül erbabi ve müsebbibül esbabi en terzukani ziyadeten fil kuvveti ve kemalen fil kudreti ve nuran fil izzeti ve metaneten fil kurba, ve re’yetü edrikü biha-ttibyane ve lisanen edrükü bihil beyan. fe entel camiül müteferrikatil umuri, ve entel kadirü ala ba’sü men fil kuburi… ”

13 yorum:

 1. bızım bahcemız kazılıyor var diye tahmn ediyoruz ama daha bulmak için bşi yapmadık inş bu dua vesıle olur kızımm için şifa buluruz hayrrlısı inş ama gercekten dogru bır dua

  YanıtlaSil
 2. kesinlikle bu define bulma duasını okuyun diyorum,deneyin ve görün!

  YanıtlaSil
 3. Bu dua sayesinde altın çıkaran arkadaşlar var

  YanıtlaSil
 4. bu dualar sayesinde geçenlerde bir kaç eski para çıkardık devlete teslim ettik ve payımızı aldık,kaçak göçek iş yapmayın izinsiz kazmayın iyi para bırakıyor aç gözlü olmayn yeter,define,hazine,altın ararken bu duaları okumayı ihmal etmeyin,saygılar

  YanıtlaSil
 5. bir arkadaş bu siteyi ve duaları tavsiye etti,ben deneyip sizlerle sonucu paylaşacağım,görüşmek üzere!!!!

  YanıtlaSil
 6. Allah sizden razı olsun :)

  YanıtlaSil
 7. S.A..Arkadaşlar yakın zamanda bu du a yı uygulayan var mı? neticesi ne oldu? bu dua nın zikri var mı varsa zikri nedir.şimdiden paylaşımlar için tşk Allaha herkesten razı olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Levent kardeşim burda sana neticeyi kimse paylaşmaz adam salak mı kendini deşifre etsin :)

   Sil
 8. S.A.. Şaban kardeş bu duanın daveti nasıl oluyor bilen varsa lütfen paylaşım yaparsanız sevinirim saygılar allaha emanet olun.

  YanıtlaSil
 9. Slm arkadaslar bana bu duanin arapcasi lazim olan varmi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arapça yazmayı biliyorum ama bu dua qerckten ise yarıyo mu

   Sil
  2. Bende arapcası var özelden yazışalım nimet kardeş yazbana yardımcı olurum

   Sil
  3. Levent kardeş banada gönderirmisin duanın arapçasını lütfen

   Sil

YORUM İÇİN TEŞEKKÜRLER...

İzleyiciler