Nihat HATİPOĞLU'nun Eşi Emel HATİPOĞLU Kimdir?

Sizden Gelen Sorular : Nihat HATİPOĞLU Evli mi?,Nihat HATİPOĞLU'nun Eşi Kimdir?,Emel HATİPOĞLU Kimdir?..

Nihat Hatipoğlunun Eşi Emel Hatipoğlu Kimdir?

Ünlü ilahiyat profesörü Nihat Hatipoğlu sosyal medyada dolaşan bir fotoğraf nedeni ile birden bire gündeme bomba gibi düştü. Tesettürlü ancak oldukça bakımlı genç bir kadın hayranı ile çekilen fotoğrafı basına yayılan Nihat Hatipoğlu, konu hakkında sert konuştu. Bazı internet kullanıcıları fotoğraftaki genç kadının Nihat Hatipoğlu'nun eşi olduğu bile iddia edildi ve Hatipoğlu ilginç eleştirilere maruz kaldı.

GENÇ KADINLA EVLENECEK DİYENLER OLDU 


Nihat Hatipoğlu' nun genç ve güzel tesettürlü bir kadın hayranı ile çektirdiği fotoğraf adeta olay oldu. Nerede çekildiği bilinmeyen fotoğraf, kısa sürede sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girdi. Bu kare üzerinden bazı kesimler ünlü ilahiyatçıyı eleştirirken, bazıları da fotoğrafın son derece normal olduğunu savundu. 

NİHAT HOCA ÇIKAN HABERLERE İSYAN ETTİ 

 Bu kare üzerinden bazı kesimler ünlü ilahiyatçıyı eleştirdi. Bazıları da fotoğraftaki kadının Hatipoğlu'nun yeni eşi olacağı iddiasında bulundu. "AHLAK YOKSUNU ŞARLATANLAR" Bu iddialara çok kızan Nihat Hoca, Twitter hesabından adeta ateş püskürdü. Hatipoğlu, "Yüz binlerce kişiyle fotoğraf çektirdiğim bilinir. Bu resimlerden birini alıp asılsız haberle yakıştırma yapan ahlak yoksunu şarlatanlara dikkat" diye isyan etti. 

NİHAT HATİPOĞLU' NUN EŞİ EMEL HATİPOĞLU KİMDİR? 

Nihat HATİPOĞLU'nun Eşi Emel HATİPOĞLU Kimdir?

Hocayı ilk 15 yaşımda gördüm. 21 yaşımda görücü usulüyle evlendik. Kendisini ilk gördüğümden beri hayranım. Üç çocuğumun da idolü babalarıdır. Aile birliği bizde önemlidir. 
Eşim mutfağa girer. Güzel balık kızartır. İki sene Mısır'da yaşadı, Arapça öğrendi. Bazen gecenin bir yarısı kalkıp menemen yaptığı olur. Çok güzel menemen yapar. Evimize gün içinde çok insan gelir, yardım edebildiğimiz kadar ediyoruz. Evlendiğim günden bu yana bu böyle. Gerçek ihtiyaç sahipleri gelir. Elhamdülillah kötü niyetlilerle karşılaşmadık.

Yorumlar

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *